Brother M343D šicí stroj Elektrický
Kód: AGDBROMSZ0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Funkce šicího stroje
Šití
Nastavitelné napětí vlákna
Ano
Včetně kleští na drát
Ano
Délka stehu
Proměnný
Volné rameno
Ano
Typ ovládání
Otočné
Barva
Bílá
Vestavěné světlo
Ano
Šířka stehu
Proměnný
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Výška
440 mm
Hloubka
280 mm
Šířka
330 mm
Hmotnost
6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.934 kg |
| EAN: | 4977766761406 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 416 mm |
| Šířka balení: | 392 mm |
| Délka balení: | 374 mm |
| Rychlost šití: | 1300 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
