Bozita - Kitten Grain free Chicken 2 kg
Kód: DLZBZTKSK0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Další funkce
Bez obilovin
Kategorie
Pro kočky
Stáří zvířete
Junior
Obsahuje vitamíny
Vitamín D3
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
1 kg - 1,9 kg
Fáze života zvířete
Březost a kojení matky a mláďat koťat
Hlavní příchuť
Kuře
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Příchuť krmiva
Kuřecí maso
Typ balení
Taška
Hmotnost
2 kg
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
20%
Metabolizovatelná energie (ME)
16,9 MJ/kg
Obsah vitamínu E
650 mg/kg
Fosfor
1,1%
Obsah vitamínu A
25000 IU/kg
Obsah jódu
0,5 mg/kg
Hrubá vláknina
3%
Omega-3 mastné kyseliny
0,3%
Obsah manganu
7 mg/kg
Bílkoviny
34%
Obsah mědi
10 mg/kg
Obsah hořčíku
0,09%
Vápník
1,3%
Obsah vitamínu D3
1800 IU/kg
Obsah zinku
70 mg/kg
Obsah selénu
0,2 mg/kg
Hrubý popel
7%
Obsažená vlhkost
9%
Obsah taurinu
2000 mg/kg
Obsah L-karnitinu
50 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 7311030311213 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
