Bozita Indoor&Sterilised Grain free Reindeer 2 kg
Kód: DLZBZTKSK0011
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příchuť krmiva
Sob
Hmotnost
2 kg
Typ balení
Taška
Obsahuje vitamíny
Vitamín D3
Další funkce
Bez obilovin
Hlavní příchuť
Sobi
Fáze života zvířete
Dospělá
Kategorie produktu
Suché krmivo
Specifické potřeby zvířete
Sterilizované
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro kočky
Rozsah hmotnosti
1 kg - 1,9 kg
Obsah balení
Množství
1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
14%
Obsah hořčíku
0,07%
Hrubý popel
7%
Obsah manganu
7 mg/kg
Obsažená vlhkost
9%
Hrubá vláknina
3,5%
Bílkoviny
33%
Omega-3 mastné kyseliny
0,3%
Obsah taurinu
2000 mg/kg
Obsah vitamínu E
650 mg/kg
Metabolizovatelná energie (ME)
15,6 MJ/kg
Obsah jódu
0,5 mg/kg
Fosfor
0,9%
Obsah vitamínu A
25000 IU/kg
Vápník
1,2%
Obsah L-karnitinu
50 mg/kg
Obsah mědi
10 mg/kg
Obsah zinku
70 mg/kg
Obsah vitamínu D3
1800 IU/kg
Obsah selénu
0,2 mg/kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 7311030312210 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
