Bosch Serie 4 KGN397IEQ lednice/mrazák Stojací 368 l E Nerezová ocel
Kód: AGDBOSLOW0217
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
E
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Spotřeba
100 W
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Roční spotřeba energie
238 kWh
Proud
10 A
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Odolnost vůči otiskům prstů
Ano
Materiál polic
Sklo
Uchycení dveří
Pravý
Umístění přístroje
Stojací
Oboustranné dveře
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Hmotnost
74,3 kg
Výška
2030 mm
Hloubka
660 mm
Výkon
Třída hlukových emisí
C
Vnitřní objem
368 l
Ledovač
Ne
Hlučnost
39 dB
Klimatická třída
SN-T
Ergonomie
Délka šňůry
2,4 m
Hlásič teploty
Ano
Alarm otevřených dveří
Ano
Signalizace poruchy
Ano
Chladnička
Počet zásuvek na zeleninu
1
Přihrádka na vajíčka
Ano
Regál na lahve
Ano
Počet přihrádek/košů chladničky
5
Vnitřní osvětlení ledničky
Ano
Čistá kapacita chladničky
279 l
Beznámrazový systém (chladnička)
Ano
Typ lampy
LED
Počet odnímatelných polic
3
Mrazák
Doba uložení při výpadku proudu
16 h
Čistá kapacita mrazáku
89 l
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
3
Umístění mrazáku
Spodní
Beznámrazový systém (mrazák)
Ano
Miska na ledové kostky
Ano
Rychlé zamrazení
Ano
Mrazicí výkon
14 kg/24h
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný pro venkovní použití nebo vystavení extrémním povětrnostním podmínkám.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 80.3 kg |
| EAN: | 4242005208371 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 2100 mm |
| Šířka balení: | 670 mm |
| Délka balení: | 770 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
