Bosch Serie 4 KGN362WDF lednice/mrazák Stojací 321 l D Bílá
Kód: AGDBOSLOW0243
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Roční spotřeba energie
199 kWh
Třída energetické účinnosti
D
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Vzhled
Barva
Bílá
Vestavěný displej
Ne
Umístění přístroje
Stojací
Oboustranné dveře
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
1860 mm
Šířka
600 mm
Hmotnost
61,8 kg
Hloubka
665 mm
Výkon
Ledovač
Ne
Hlučnost
35 dB
Klimatická třída
SN-T
Vnitřní objem
321 l
Třída hlukových emisí
B
Chladnička
Oboustranné dveře chladničky
3
Multi-Airflow systém (mrazák)
Ano
Přihrádka na vajíčka
Ano
Počet zásuvek na zeleninu
1
Beznámrazový systém (chladnička)
Ano
Čistá kapacita chladničky
218 l
Regál na lahve
Ano
Počet přihrádek/košů chladničky
3
Funkce Super chlazení
Ano
Mrazák
Rychlé zamrazení
Ano
Umístění mrazáku
Spodní
Beznámrazový systém (mrazák)
Ano
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
3
Doba uložení při výpadku proudu
14 h
Mrazicí výkon
9,5 kg/24h
Čistá kapacita mrazáku
103 l
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva.
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone
Ano
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
394861
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 70.5 kg |
| EAN: | 4242005281527 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1925 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 780 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
