Bosch Serie 2 DFM064W54 digestoř Polovestavěný (vytahovací) Metalická, Stříbrná 388 m³/h
Kód: AGDBOSOKA0093
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Proud
10 A
Roční spotřeba energie
41,1 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Spotřeba
108 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Průměr sací přípojky
15 cm
Délka šňůry
1,75 m
Typ ovládání
Knoflíky
Model
Polovestavěný (vytahovací)
Vestavěný displej
Ne
Barva
Metalická
Hmotnost a rozměry
Instalační výška oddílu
16,2 cm
Výška (max.)
20,3 cm
Instalační hloubka oddílu
29 cm
Hmotnost
8,91 kg
Instalační šířka oddílu
52,6 cm
Šířka
598 mm
Hloubka
290 mm
Výkon
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Třída účinnosti dynamiky kapalin
C
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
B
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
43 cm
Třída účinnosti osvětlení
A
Počet rychlostí
3
Hlučnost (vysoká rychlost)
67 dB
Hlučnost
59 dB
Typ odsávání
Recirkulační
Maximální výkon odsávání
388 m³/h
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Filtr vhodný pro mytí v myčce
Ano
Počet filtrů
1 kusů
Vyjímatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Osvětlení
Počet žárovek
2 žárovek
Intenzita osvětlení
131 lx
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
3 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.4 kg |
| EAN: | 4242005231997 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 310 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 655 mm |
| Certifikace: | CE, VDE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
