Black & Decker BHHV315J-QW ruční vysavač Černá, Červená Bezsáčkové
Kód: AGDBDEODK0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba nabíjení
4 h
Doba chodu
16 min
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
12 V
Kapacita baterie
1,5 Ah
Sací výkon
20 ppm
Vzhled
Barva
Červená
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Kapacita
0,7 l
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,1 kg
Výkon
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Počet rychlostí
2
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Počet kusů v balení
1 kusů
Montáž vysávací hůlky
Ne
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Ergonomie
Indikace nabíjení
Ano
Prodlužovací koncovka
Ano
Umývatelný filtr
Ano
Vyjímatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 5035048712641 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
