Biostar A620MS základní deska AMD A620 Zásuvka AM5 Micro ATX
Kód: PLYBIOAM50008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Kompatibilní procesory
AMD Ryzen 8000 Series
Výrobce procesoru
AMD
Patice procesoru
Zásuvka AM5
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Wi-Fi
Ne
Řadič LAN
Realtek RTL8111H
Připojení na síť Ethernet
Ano
Vlastnosti
Zvukové výstupní kanály
7.1 kanály/kanálů
Typ základní desky
Micro ATX
Čipset základní desky
AMD A620
Řada čipsetu základní desky
AMD
Zvukový čip
Realtek ALC897
Hmotnost a rozměry
Šířka
221 mm
Hloubka
235 mm
Paměť
Typ paměťových slotů
DIMM
Maximální vnitřní paměť
128 GB
Podporované typy paměti
DDR5-SDRAM
Počet paměťových slotů
2
Grafika
HDCP
Ano
Obsah balení
Dodávané ovladače
Ano
Dodávané kabely
SATA
Rozšiřující sloty
Sloty PCI Express x1 (Gen 3.x)
1
Sloty PCI Express x16 (Gen 4.x)
1
Řadiče ukládacích zařízení
Podporovaná rozhraní úložiště
SATA III
Interní vstupy/výstupy
EPS napájecí konektor (8pin)
Ano
Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
1
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Počet konektorů SATA III
4
Konektor ventilátoru procesoru
Ano
Audio konektor
Ano
Konektory USB 2.0
2
Konektor TPM
Ano
Konektor předního panelu
Ano
Počet napájecích konektorů EPS (osmipinové)
1
Vstupně výstupní konektory na zadním panelu
Verze DisplayPortu
1.2
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
1.4
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
4
Počet portů USB 2.0
2
Počet připojení DisplayPorts
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 4712960687592 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 52 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
