BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic S Lamb with rice - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Typ balení
Taška
Bez cukru
Ano
Specifické potřeby zvířete
Úzkostlivý
Hmotnost
12 kg
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Bez sóji
Ano
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Podpora trávení
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez umělých barviv
Ano
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Hlavní příchuť
Jehněčí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Hrubá vláknina
3,5%
Obsah tuku
15%
Bílkoviny
28%
Hrubý popel
9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| EAN: | 5905488404942 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 680 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
