BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic Light L/XL Fish with rice - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0029
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Budování svalů
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bez sóji
Ano
Hmotnost
12 kg
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Psí plemeno
Všechna plemena velkých psů
Typ balení
Taška
Stáří zvířete
Dospělí
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Hlavní příchuť
Ryby
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
7%
Bílkoviny
22%
Hrubý popel
7%
Hrubá vláknina
4,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.15 kg |
| EAN: | 5905996520004 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 470 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
