BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic L/XL Lamb with rice - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Specifické potřeby zvířete
Úzkostlivý
Psí plemeno
Všechna plemena obřích psů
Hmotnost
12 kg
Forma dávkování
Pevný
Bez cukru
Ano
Bez sóji
Ano
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Jehněčí
Stáří zvířete
Dospělí
Další funkce
Monobílkoviny
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Velké plemeno +45 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
28%
Hrubý popel
9%
Hrubá vláknina
3,5%
Obsah tuku
15%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.12 kg |
| EAN: | 5905488404966 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 480 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 185 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
