BALTICA Excellent Hypoallergenic Adult Medium breeds Salmon - suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: DLPBA5KAS0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez cukru
Ano
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Bez kuřecího masa
Bezlepkový
Ano
Velikost plemene
Střední plemeno 10 - 25 kg
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie
Pro vašeho psa
Hlavní příchuť
Losos
Bez sóji
Ano
Kategorie produktu
Suché krmivo
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Psí plemeno
Všechna plemena středně velkých psů
Hmotnost
12 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
28%
Obsah tuku
15%
Hrubý popel
9%
Hrubá vláknina
3%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| EAN: | 5905996520097 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
