ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB White Edition Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá
Kód: CHLASUZEW0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Materiál chladiče
Hliník
Osvětlovací LED
Ano
Barva
Bílá
Typ displeje
LCD
Materiál vodního bloku
Měď
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Hmotnost a rozměry
Výška vodního bloku
6,1 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Hloubka chladiče
12,1 cm
Hloubka balení
207 mm
Hmotnost včetně balení
2,4 kg
Výška balení
135,5 mm
Hmotnost
1,4 kg
Šířka vodního bloku
7,2 cm
Šířka balení
404 mm
Šířka chladiče
39,4 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Hloubka vodního bloku
7,2 cm
Délka trubic
40 cm
Technické údaje
Záruční doba
6 rok/roky
Další charakteristiky
Výkon ventilátoru
70,38 cfm
Hlučnost
36 dB
Výkon
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Podporované patice procesorů
LGA 1155 (Socket H2)
Rychlost ventilátoru (max)
2200 ot/min
Statický tlak ventilátoru
3,92 mmH2O
Průměr větráku
12 cm
Otáčky motoru čerpadla (min)
800 ot/min
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Pokoj
Procesor
Rychlost ventilátoru (min)
800 ot/min
Otáčky motoru čerpadla (max)
2800 ot/min
Obsah balení
CPU svorky
Ano
Včetně šroubů
Ano
Montážní instrukce
Ano
Dodávané kabely
Ventilátor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.43 kg |
| EAN: | 4711387579695 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
