Akumulátorový elektrický šroubovák 12V CASALS CSC1205BC
Kód: NELCL4WWK0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelný točivý moment
Ano
Indikace nabíjení baterií
Ano
Země původu
Čína
Barva
Červená
Maximální doba nabíjení
1 h
Design výrobků
Vrtačka/šroubovák
Maximální točivý moment
15 Nm
Šroubování
Ano
Zacházet s
otočný
Vrtání s příklepem
Ano
Typ indikátoru
indikátor nabití baterie
Vestavěné světlo
Ano
Vrtání
Ano
LED podsvícení
Ano
Osvětlovací LED
Ano
Aretace vřetena
Ano
Příkon
Typ baterie
Lithium
Napětí baterie
12 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hloubka
280 mm
Čistá hmotnost (vnitřní karton)
1,78 kg
Hrubá hmotnost (vnitřní karton)
1,95 kg
Výška
250 mm
Šířka
78 mm
Velikost kompatibilního sklíčidla
10 mm
Doplňky
6 vrtáků + adaptér + 6 bitů
Výkon
Rychlost
Prędkość bez obciążenia 0-350 obr/min/0-1350 obr/min
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.055 kg |
| EAN: | 8422489013074 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 248 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 78 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
