Akumulátorová vrtačka/šroubovák 20V CASALS CID2050B
Kód: NAKCL4WWK0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Funkce
zrušení
Snadné uchopení
Ano
Zpětný chod
Ano
Doba nabíjení
1 h
LED podsvícení
Ano
Vestavěné světlo
Ano
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Typ produktu
Aku vrtačka
Nastavení krouticího momentu kombinované vrtačky
18 +1 +1
Počet rychlostí
2
Průměr sklíčidla
1/2"
Barva
Černá
Příkon
Napětí baterie
20 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Šířka
79 mm
Hloubka
218 mm
Výška
200 mm
Hmotnost
1,82 kg
Výkon
Maximální točivý moment
30 Nm
Průměr vrtání do betonu (max.)
1 cm
Rychlost naprázdno (2. rychlost)
1400 ot/min
Rychlost naprázdno (1. rychlost)
400 ot/min
Průměr vrtání do oceli (max.)
1,3 cm
Průměr vrtání do dřeva (max.)
3 cm
Obsah balení
Nabíječka baterie
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Včetně baterie
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.815 kg |
| EAN: | 8422489013098 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 202 mm |
| Šířka balení: | 220 mm |
| Délka balení: | 82 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
