Akumulátorová příklepová vrtačka CASALS 20V CID2051BCA
Kód: NAKCL4WWK0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet programů
2
Nastavení krouticího momentu kombinované vrtačky
18 +1 +1
Průměr sklíčidla
1/2"
Maximální průměr vrtání
dřevo: 20 mm, ocel/cihla: 10 mm
Typ závěsu
Hák na zavěšení
Funkce
zrušení
Nastavitelná rychlost
Ano
Vestavěné světlo
Ano
Zpětný chod
Ano
LED podsvícení
Ano
Barva
Černá
Aretace vřetena
Ano
Typ produktu
Aku vrtačka
Tvar držadla
Rukojeť pistole
Příkon
Napětí baterie
20 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hrubá hmotnost (vnitřní karton)
3,14 kg
Čistá hmotnost (vnitřní karton)
1,75 kg
Šířka
100 mm
Výška
270 mm
Hmotnost
1,32 kg
Hloubka
310 mm
Výkon
Průměr šroubu (max)
1 cm
Točivý moment (min.)
35 Nm
Volnoběžná rychlost (max)
14000 ot/min
Volnoběžná rychlost (min)
400 ot/min
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka baterie
Ano
Včetně baterie
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.154 kg |
| EAN: | 8422489013135 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 282 mm |
| Šířka balení: | 321 mm |
| Délka balení: | 104 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
