Akpo WK-4 Costa 60 Black LED digestoř
Kód: AGDAKPOKA0430
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Bomann TSG 5704 Stolní myčka nádobí 2 sady D bílá
Skladem
(2 ks)
5 312 Kč bez DPH
6 428 Kč
Vestavná myčka nádobí ELECTROLUX EEC767310L ComfortLift
Skladem
(2 ks)
16 507 Kč bez DPH
19 973 Kč
Bomann TSG 7405 Pracovní deska 6 jídelních sad D
Skladem
(1 ks)
5 676 Kč bez DPH
6 868 Kč
Vestavná myčka EEC87400W ComfortLift 900 60 cm QuickSelect C
Skladem
(2 ks)
22 607 Kč bez DPH
27 354 Kč
Detailní popis produktu
Příkon
Roční spotřeba energie
54 kWh
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Barva
Černá
Model
Nástěnný
Počet žárovek
2 žárovek
Typ žárovky
LED
Výkon topného tělesa
2 W
Motor dodáván
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Šířka
600 mm
Výkon
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Hlučnost (nízká rychlost)
60 dB
Maximální výkon odsávání
322,3 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
69 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.7 kg |
| EAN: | 5903148235189 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 665 mm |
| Délka balení: | 545 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
