Adler AD 6026 trouba Černá
Kód: AGDADLMPI0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Barva
Černá
Umístění přístroje
Stojací
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Otočné
Hmotnost a rozměry
Výška
369 mm
Hloubka
430 mm
Délka šňůry
0,92 m
Šířka
571 mm
Ergonomie
Maximální teplota pečení
230°C
Typ časovače
Mechanický
Automatické vypnutí
Ano
Signál připravenosti
Ano
Doba časovače
60 min
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení zapnuté bez dozoru.
Trouba
Gril
Ano
Funkce grilování
Ne
Vnitřní kapacita
48 l
Výkon trouby
1800 W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.74 kg |
| EAN: | 5905575906649 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 472 mm |
| Šířka balení: | 621 mm |
| Délka balení: | 413 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
