Activejet ATH-415YN toner pro tiskárnu HP; Náhradní toner HP 415A W2032A; Supreme; 2100 stran; žlutý, s čipem
Kód: EXPACJTHP0458
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Tiskové barvy
Žlutá
Počet kusů v balení
1 kusů
OEM kód
HP 415A W2032A
Typ napájení
Balení po jednom
Počet barevných cartridgí
1
Model
Kompatibilní
Kompatibilita značky
HP
Výtěžnost barevného toneru
2100 str.
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Technologie
New
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.75 kg |
| EAN: | 5901443115557 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 115 mm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Délka balení: | 104 mm |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatibilita: | HP Color LaserJet Pro: M454dn, M454dw. HP Color LaserJet Pro MFP: M479dw, M479fdn, M479fdw. |
| Technické vlastnosti: | Toner with chip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
