Activejet ATH-340N Tonerová kazeta pro tiskárny HP; Náhrada za HP 651A CE340A; Supreme; 13500 stran; černá barva
Kód: EXPACJTHP0438
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tiskové barvy
Černá
Kompatibilita značky
HP
Výtěžnost černého toneru
13500 str.
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ napájení
Balení po jednom
Počet černých cartridgí
1
Výměna za
HP 651A
OEM kód
HP 651A CE340A
Model
Kompatibilní
Typ inkoustové kartridže
Standardní výtěžnost
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Certifikáty shody
CE
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Technologie
New
Popis výrobku
Activejet Toner
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nevdechujte prach z toneru.
Udržitelnost
Osvědčení o udržitelnosti
CE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.288 kg |
| EAN: | 5901443116837 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 465 mm |
| Šířka balení: | 250 mm |
| Délka balení: | 125 mm |
| Kompatibilita: | HP LaserJet Enterprise MFP: M775dn, M775f, M775z, M775z+. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
