Activejet ATC-070BNX Toner pro tiskárny Canon; náhrada Canon CRG-070H; Supreme; 1350 stran; černý
Kód: EXPACJTCA0055
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Související produkty
Epson Perfection V39II Plochý skener 4800 x 4800 DPI A4 Černá
Skladem
(>5 ks)
2 239 Kč bez DPH
2 709 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výtěžnost černého toneru
10200 str.
Výměna za
Canon CRG-070H
Kompatibilita značky
Canon
OEM kód
Canon CRG-070H
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Kompatibilní
Tiskové barvy
Černá
Typ napájení
Balení po jednom
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Zabraňte kontaktu s očima, kůží a oděvem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 1.275 kg |
| EAN: | 5901443123347 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
| Kompatibilita: | Canon i-SENSYS: LBP241, LBP243dw, LBP244, LBP246dw, MF461dw, MF463dw, MF465dw, MF467dw. |
| Certifikace: | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
HP Smart Tank 670 Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Oboustranný tisk; Kopírka, skener
Skladem
(>5 ks)
4 287 Kč bez DPH
5 187 Kč
HP LaserJet Pro Impresora M501dn 4800 x 600 DPI A4
Skladem
(>5 ks)
6 840 Kč bez DPH
8 276 Kč
Canon MAXIFY MB2750 InkJet A4 600 x 1200 DPI Wi-Fi
Skladem
(>5 ks)
2 707 Kč bez DPH
3 275 Kč
Multifunkční zařízení HP OfficeJet Pro 9720e
Skladem
(>5 ks)
3 829 Kč bez DPH
4 633 Kč
Xerox C235V_DNI Multifunkční tiskárna Laser A4 600 x 600 DPI 22 str. za minutu Wi-Fi
Skladem
(>5 ks)
6 316 Kč bez DPH
7 642 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
