Canon CanoScan 2996C010 skener Plochý skener 4800 x 4800 DPI A4 Černá
Kód: PERCANSKA0039
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ napájení
USB
Spotřeba elektrické energie
4,5 W
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,3 W
Vzhled
Vestavěný displej
Ne
Barva
Černá
Typ skeneru
Plochý skener
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,7 kg
Šířka
250 mm
Výška
42 mm
Hloubka
367 mm
Ruční podavač
Velikosti A dle ISO (A0...A9)
A4
Maximální velikost papíru série A standardu ISO
A4
US letter
Ano
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Možnosti připojení
Konektor USB
USB typu C
Standardní rozhraní
USB
USB port
Ano
Výkon
Světelný zdroj
RGB LED
Typ snímače
CIS
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 35 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Skenování
Max. skenovací velikost
216 x 297 mm
Barevná hloubka černobílého vstupu
16 bit
Vstupní barevná hloubka
48 bit
Výstupní barevná hloubka
48 bit
Barevné skenování
Ano
Výstupní bitová hloubka (odstíny šedi)
8 bit
Rozlišení optického skenování
4800 x 4800 DPI
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84716070
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skenery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.55 kg |
| EAN: | 4549292119855 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 113 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
