Activejet ATB-3600NX Toner pro tiskárny Brother; náhradní Brother TN3600XL; Supreme; 6000 stran; černý)
Kód: EXPACJTBR0137
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ napájení
Balení po jednom
Kompatibilita značky
Brother
Počet černých cartridgí
1
Počet kusů v balení
1 kusů
Výměna za
Brother
Model
Kompatibilní
OEM kód
Brother TN3600XL
Výtěžnost černého toneru
6000 str.
Tiskové barvy
Černá
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Verze
Supreme
Popis výrobku
Activejet Toner
Tisková technologie
Laserový tisk
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-20 - 40 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
Použitý toner a obaly zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nakládání s odpady.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 5901443123996 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Kompatibilita: | Brother DCP: L5510DW. Brother HL: L6210DW, L5210DN, L6410DN, L5210DW. Brother MFC: L5710DW, L6710DW, L5710DN, L6910DN. |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
