Zyxel XGN100C v2 Interní Ethernet 1000 Mbit/s
Kód: KSIZYXENT0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Typ rozhraní Ethernetu
Gigabit Ethernet
Připojení na síť Ethernet
Ano
Maximální přenosová rychlost
1000 Mbit/s
Síťové standardy
IEEE 802.1p
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Vzhled
LED indikátory
Ano
Interní
Ano
Komponent pro
PC
Hmotnost a rozměry
Šířka
82 mm
Výška
18 mm
Hmotnost
78 g
Hloubka
68 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Linux
Ano
Podporované serverové operační systémy
Windows Server 2012
Podporované operační systémy Windows
Ano
Technické údaje
Certifikáty shody
REACH
Možnosti připojení
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní
PCI Express
Provozní podmínky
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)
5 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Obsah balení
Včetně montážních držáků
Ano
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 4718937636686 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 30 mm |
| Certifikace: | EMC, CE, FCC, EAC, BSMI, Class B |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
