ZWILLING Pro Univerzální pánev Kulatý
Kód: AGDZWLGAR0200
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodné pro plotny
Keramický
Materiál rukojeti
Nerezová ocel
Vhodný do myčky
Ano
Teplota (max)
300 °C
Model
Univerzální pánev
Materiál
Nerezová ocel
Odolné vůči pečení
Ano
Tvar
Kulatý
Víčko v ceně
Ne
Kvalita držatel
1
Odolný proti mrazu
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
77 mm
Hmotnost
1,44 kg
Šířka
298 mm
Dolní průměr
22 cm
Průměr
28 cm
Délka
515 mm
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 1.55 kg |
| EAN: | 4009839530616 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 110 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 305 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
