ZWILLING ALL*STAR 33780-500-0 Knife block
Kód: AGDZWLSZT0355
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rukojeti
Stříbrná
Barva čepele
Nerezová ocel
Materiál ostří
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Počet prvků
7
Počet nožů
5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 4009839655906 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 165 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 197 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
