ZWILLING 38430-007-0 kuchyňský nůž
Kód: AGDZWLSZT0411
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva rukojeti
Černá
Barva čepele
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Tvrdost materiálu nože
52 HRC
Délka
200 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 300 měsíců |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 4009839300653 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 380 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
