ZOYA ColdPRO Lamb - suché krmivo pro psy - 9kg
Kód: DLPZOYKAS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez sóji
Ano
Hmotnost
9 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Další funkce
Monobílkoviny
Bez umělých barviv
Ano
Kategorie
Pro vašeho psa
Bezlepkový
Ano
Typ balení
Karton
Specifické potřeby zvířete
Správné trávení
Bez cukru
Ano
Hlavní příchuť
Jehněčí
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Řada
ZOYA ColdPRO
Kategorie produktu
Suché krmivo
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
26%
Hrubá vláknina
4%
Obsah tuku
9,5%
Obsažená vlhkost
8%
Hrubý popel
7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 9.15 kg |
| EAN: | 5907649160032 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
