Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC NVIDIA 16 GB GDDR7
Kód: VGAZOANVD0197
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rychlost přetaktování procesoru
2602 MHz
CUDA jádra
4608
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
Typ
GeForce RTX 5060 Ti
Maximální počet displejů na videokartu
4
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Minimální systémové napájení
600 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Maximální spotřeba energie
180 W
Vzhled
Průměr větráku
9 cm
Chladicí technologie
Zotac IceStorm 2.0
Připraveno pro SFF
Ano
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Počet slotů
2
Hmotnost a rozměry
Výška
120,2 mm
Hloubka
41,6 mm
Délka
220,5 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 10 x64
Údaje o balení
Výška balení
283 mm
Šířka balení
218 mm
Typ balení
Krabice
Hloubka balení
83 mm
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express x8 5.0
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet HDMI portů
1
Počet připojení DisplayPorts
3
Verze HDMI
2.1b
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
16 GB
Paměťová sběrnice
128 bit
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Připraveno na virtuální realitu
Ano
Verze HDCP
2.3
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Verze OpenGL
4.6
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
HDCP
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.07 kg |
| EAN: | 8886307700629 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 85 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
