Zelmer ZAF9000 Air Fryer 5,5 l + 3,5 l 2700 W černá
Kód: AGDZELFRY0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
2700 W
Vzhled
Barva
Černá
Protiskluzové nožky
Ano
Úchyty
Ano
Osvětlení
Ano
Odizolovaný plášť
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ano
Chlazený úchyt
Ano
Barva kontrolního panelu
Černá
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
8,6 kg
Výška balení
345 mm
Šířka balení
460 mm
Hloubka balení
400 mm
Výkon
Nastavitelný termostat
Ano
Digitální časovač
Ano
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Počet programů
8
Funkce pečení
Ano
Kapacita
9 l (5,5 l + 3,5 l)
Typ produktu
Fritéza bez tuku
Doba časovače
60 min
Indikátory
Signál připravenosti
Ano
Vestavěný displej
Ano
Kontrolka
Ano
Typ displeje
LCD
Podsvětlený vypínač
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.66 kg |
| EAN: | 5908269356928 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 486 mm |
| Šířka balení: | 411 mm |
| Délka balení: | 372 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
