Základní 40V vyžínač Greenworks G40LT - 2101507
Kód: NAKGRWPKA0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ motoru
Kartáčový motor
Automatické navíjení kabelu
Ano
Průměr šňůry
1,65 mm
Typ hlavy
Nylonová struna
Barva
Zelená
Maximální průměr řezu
30 cm
Skládací design
Ano
Maximální otáčky
7000 ot/min
Bezpečnostní vypínač
Ano
Bezkabelový
Ano
Příkon
Napětí baterie
40 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,2 kg
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.45 kg |
| EAN: | 6952909008035 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 900 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
