Yamaha STORIA I - elektroakustická kytara
Kód: GITYAMGIA0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet strun
6 strun
Rozestup strun
1 cm
Hmotnost a rozměry
Délka
1021 mm
Šířka
380 mm
Hloubka těla (min)
9 cm
Délka těla
49,7 cm
Hloubka těla (max)
11 cm
Technické údaje
Materiál krku
Nato
Barva
Modrá
Materiál hmatníku
vlašský ořech
Materiál můstku
vlašský ořech
Čelní materiál
Smrk
Šíře ořechu
4,3 cm
Zadní materiál
Mahagon
Boční materiál
Mahagon
Materiál sedla
Urea-formaldehyd
Materiál ladičky kytary
Zlato
Pickguard
Ne
Vykládaný rezonanční otvor
ABS/mahagon
Materiál ořechu
Urea-formaldehyd
Měřítko velikosti
63,4 cm
Poloměr hmatníku
40 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 4957812665889 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 1060 mm |
| Délka balení: | 480 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
