Yamaha MG12 - 12kanálový mixážní pult
Kód: NGLYAMKMI0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Směšovač zvuku
Příkon
Fantómové napájení
48 V
Spotřeba elektrické energie
22 W
Zvuk
Přeslech (1 kHz)
-78 dB
Vzorkovací rychlost
192 kHz
Digitální zpracování zvuku
24 bit
Počet kanálů
12 kanály/kanálů
Hmotnost a rozměry
Výška
118 mm
Hloubka
422 mm
Šířka
308 mm
Hmotnost
4 kg
Technické údaje
Možnost videozáznamu
Ne
Možnosti připojení
Připojení sluchátek
6,3 mm
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
Linkové vstupy (RCA)
2
Monitor out
1
Výstupy
Celkové harmonické zkreslení (THD)
0,03%
Ekvalizér
Ekvalizér
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.88 kg |
| EAN: | 4957812553940 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 485 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 210 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
