Yamaha HS3 White - aktivní obousměrné monitory blízkého pole, pár
Kód: NGLYAMGLO0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
15 W
Zvuk
Frekvenční rozsah
70 - 22000 Hz
Maximální SPL
100 dB
Frekvence přechodů
3200 Hz
RMS výkon
2 x 26 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost pravého reproduktoru
2,1 kg
Hmotnost levého reproduktoru
2,8 kg
Hloubka
189 mm / 177 mm
Výška
223 mm
Šířka
132 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Phono audio in (L,R)
Ano
Stereofonní výstup TRS 1/8" (3,5 mm)
1
XLR Combo vstupy
2
Výstupy pro sluchátka
1
Výkon
Bass reflex
Ano
Barva
Bílá
Doporučené použití
Univerzální
Základní materiál
MDF
Obsah balení
Obsah balení
Reproduktorový kabel x 1
Reproduktory
Impedance
6 ohm
Výškový reproduktor
Ano
Průměr výškového reproduktoru
1,91 cm (0.75")
Hlavní reproduktor
Ano
Typ reproduktoru
2-way
Průměr subwooferu (imperiální)
8,89 cm (3.5")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.25 kg |
| EAN: | 4957812690027 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
