Yale Outdoor Motion Sensor Infračervený senzor Bezdrátový Zeď Černá
Kód: INDYALCZU0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP55
Barva
Černá
Způsob uchycení
Zeď
Voděodolný
Ano
Podporované mobilní operační systémy
Android
Plug and Play
Ano
Umístění
Venkovní
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Typ baterie
Lithium
Životnost baterie
3 rok/roky
Hmotnost a rozměry
Šířka
79 mm
Hmotnost
155 g
Výška
126,7 mm
Hloubka
76 mm
Údaje o balení
Výška balení
138 mm
Hmotnost včetně balení
240 g
Počet kusů v balení
1 kusů
Hloubka balení
84 mm
Šířka balení
86 mm
Bezpečnost
Ochrana proti falešnému poplachu
Ano
Technologie propojení
Bezdrátový
Ochrana proti neoprávněnému zásahu
Ano
Detekční vzdálenost
12 m
Vzdálenost vysílání
1000 m
Typ snímače
Infračervený senzor
Provozní frekvence
868 MHz
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 5052847131138 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 40 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 68 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
