Yale AL-DC-1A-W senzor pro okna a dveře Bezdrátový Dveře/okno Bílá
Kód: INDYALCZU0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technologie propojení
Bezdrátový
Podporované mobilní operační systémy
Android
Vzdálenost vysílání
1000 m
Provozní frekvence
868 MHz
Vhodné pro
Dveře/okno
Nastavitelná citlivost
Ano
Barva
Bílá
Počet podporovaných čidel (max)
1
Ochrana proti neoprávněnému zásahu
Ano
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
Typ instalace
Lepidlo/šrouby
Jednoduché používání
Ano
Rozhraní
RF bezdrátový
Příkon
Typ baterie
Lithium
Napájecí zdroj
Baterie
Počet baterií
1
Životnost baterie
48 měsíc/ů
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
35 g
Výška
68,5 mm
Šířka
29 mm
Hloubka
9,52 mm
Údaje o balení
Výška balení
100 mm
Šířka balení
54 mm
Hloubka balení
36 mm
Hmotnost včetně balení
46 g
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Počet přiložených produtků
1 kusů
Samolepicí páska
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 5052847131046 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 45 mm |
| Šířka balení: | 90 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
