Xiaomi Air Fryer 6L MAF08 Samostarný 1500 W Horkovzdušná fritéza Černá
Kód: AGDXAOFRY0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon
1500 W
Vzhled
Nepřilnavý povrch
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Úchyty
Ano
Protiskluzové nožky
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Hloubka
280 mm
Hmotnost včetně balení
5,6 kg
Výška
300 mm
Šířka
379 mm
Hmotnost
4,6 kg
Výkon
Teplota (max)
200 °C
Funkce smažení
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Horkuodolný
Ano
Přednastavené programy
Ano
Kapacita
6 l
Teplota (min)
40 °C
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.501 kg |
| EAN: | 6941812708347 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 315 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
