XFX RX 9070 SWIFT OC AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6
Kód: VGAXFXATI0180
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Takt procesoru
1440 MHz
CUDA
Ne
Podpora technologie paralelního zpracování
Nepodporovaný
Rodina grafického procesoru
AMD
Rychlost přetaktování procesoru
2700 MHz
Typ
Radeon RX 9070
Výpočetní jednotky
56
Proudové procesory
4096
Zvýšení taktu procesoru (herní režim)
2210 MHz
Příkon
Doplňkové napájení konektorů
2x 8-pin
Minimální systémové napájení
800 W
Vzhled
Barva
Bílá
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška
150 mm
Hloubka
59 mm
Délka
290 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Windows 11
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Šířka balení
389 mm
Výška balení
125 mm
Hloubka balení
218 mm
Hmotnost včetně balení
1,74 kg
Technické údaje
Certifikáty shody
RoHS
Možnosti připojení
Rozhraní
PCI Express 5.0
Verze DisplayPortu
2.1
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1
Paměť
Typ paměti grafické karty
GDDR6
Paměť grafické karty
16 GB
Rychlost přenosu dat
20 Gbit/s
Paměťová sběrnice
256 bit
Šířka pásma paměti (max)
640 GB/s
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.77 kg |
| EAN: | 840191502880 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
