XD DESIGN BATOH PROTI KRÁDEŽI BOBBY HERO REGULAR NAVY BLUE P/N: P705.295
Kód: BAGXDDPLE0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Námořnická modrá
Přihrádka na notebook
Ano
Přihrádka na tablet
Ano
Maximální velikost obrazovky
39,6 cm (15.6")
Doplňky batohu
Organizační panel
Hmotnost a rozměry
Kapacita
18 l
Hmotnost
1 kg
Hloubka
16,5 cm
Výška (cm) (vnější karton)
45 cm
Šířka (cm) (vnější karton)
29,5 cm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se dlouhodobému vystavení vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8714612115435 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 465 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
