WOLFSBLUT Wide Plain Puppy Horse with sweet potatoes - suché krmivo pro psy - 12,5kg
Kód: DLPWBLKAS0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
12,5 kg
Specifické potřeby zvířete
Snížení potravinové intolerance
Forma dávkování
Pevný
Bez umělých barviv
Ano
Bez cukru
Ano
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ano
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Koňské maso
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Další funkce
Bez kuřecího masa
Stáří zvířete
Junior
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie produktu
Suché krmivo
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
9,5%
Hrubá vláknina
3%
Bílkoviny
31%
Obsah tuku
16%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.61 kg |
| EAN: | 4260603784912 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 381 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 181 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
