Western Digital WD Purple SC QD101 512 GB MicroSDXC Třída 10
Kód: PAMWESSDG0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Purpurová
Paměť
Třída Flash paměťové karty
Třída 10
Typ flash karty
MicroSDXC
Kapacita
512 GB
UHS Speed Class (rychlostní třída)
Class 1 (U1)
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-25 - 85 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85235190
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte mimo dosah silných zdrojů elektromagnetického záření.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 718037874968 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 2 mm |
| Šířka balení: | 126 mm |
| Délka balení: | 76 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
