Vyžínač Greenworks 40V 4Ah GD40BCK4 - 1301507UB
Kód: NAKGRWPKA0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Průměr šňůry
2 mm
Typ hlavy
Čepel a nylonová struna
Typ motoru
Bezkartáčový
Barva
Zelená
Bezpečnostní vypínač
Ano
Průměr kotouče
25 cm
Maximální otáčky
6300 ot/min
Skládací design
Ano
Maximální průměr řezu
40 cm
Příkon
Napětí baterie
40 V
Doba chodu
40 min
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
4 Ah
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,5 kg
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Počet baterií
1
Balení baterií
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.99 kg |
| EAN: | 6952909019680 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 180 mm |
| Délka balení: | 990 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
