VYSAVAČ SUCHÝ/MOKRÝ 34L S ELEKTRICKOU ZÁSUVKOU AT-DXV34PTA
Kód: AGDDEWODK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vypouštěcí zátka
Ano
Kompaktní konstrukce
Ano
Vysávání
Suché a mokré
Držadlo
Ano
Barva
Žlutá
Příkon
Příkon
1200 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 / 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Výkon
Max. podtlak
15 kPa
Funkce foukání
Ano
Kapacita nádrže
34 l
Vestavěná zásuvka
Ano
Délka kabelu
3 m
Počet koleček
4 kolo/kola
Hlučnost
80 dB
Obsah balení
Skladovací taška
Ano
Kartáčový nástavec
Ano
Včetně tašky
Ano
HEPA filtr
Ano
Včetně hadic
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.7 kg |
| EAN: | 6921183003371 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 465 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 570 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
