Vysavač Kärcher VC 6 Cordess ourFamily Duo
Kód: AGDKARODK0128
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Výkon motoru
250 W
Kapacita baterie
2,5 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
25,2 V
Doba nabíjení
235 min
Zvýšení provozní doby
11 min
Doba chodu
50 min
Vzhled
Barva
Bílá
Vestavěný displej
LED
Bezkabelový
Ano
Montovatelné na zeď
Ano
Třída HEPA
HEPA 12
Kapacita hrnku
0,8 l
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Měkký ergonomický úchop pro trvalé pohodlí
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost včetně balení
5,7 kg
Výška
1130 mm
Šířka
266 mm
Hmotnost
2,6 kg
Hloubka
235 mm
Výkon
Počet rychlostí
2
Hlučnost
78 dB
Vysávání
Suchý
Čisticí povrchy
Koberec, Sklo, Tvrdá podlaha, Laminát, Dlaždice, Čalounění
Počet filtrů
3
Vzduchový filtr
HEPA
Indikátor chybového hlášení
Ano
Jednotlačítková operace
Ano
Nastavitelný výkon
Ano
Režim Boost
Ano
Obsah balení
Vzduchový filtr
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Balení baterií
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Nabíjecí základna
Ano
HEPA filtr
Ano
Včetně hubice na podlahu
Ano
Podlahová tryska s osvětlením LED
Ano
Sací potrubí
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.91 kg |
| EAN: | 4066529097781 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 760 mm |
| Šířka balení: | 345 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
