Vysavač ELECTROLUX PURE D8 PD82-4MB SILENCE
Kód: AGDELCODK0240
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Roční spotřeba energie
21,4 kWh
Nastavitelný výkon
Ano
Maximální příkon
500 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Vzhled
Model
Hoover
Barva
Modrá
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Vysávání
Suchý
Objem prachové nádoby/sáčku
3,5 l
Materiál trubky
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Výška
246 mm
Šířka
300 mm
Hmotnost
7,22 kg
Výkon
Vzduchový filtr
EPA E12, Hygiene 12
Čisticí povrchy
Koberec
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Hlučnost
57 dB
Pracovní dosah
12 m
Ergonomie
Délka šňůry
9 m
Držadlo
Ano
Typ ovládání
Knoflíky
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Používejte v souladu s návodem k obsluze, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| EAN: | 7332543693894 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 600 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
