VET RESPONSE Weight balance - suché krmivo pro psy - 8kg
Kód: VETVREKSP0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Bezlepkový
Ne
Specifické potřeby zvířete
Sklon k nadváze
Hmotnost
8 kg
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Kuře
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Další funkce
Nadváha
Kategorie
Pro vašeho psa
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
32%
Hrubá vláknina
12%
Hrubý popel
8%
Obsah tuku
9%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 8.186 kg |
| EAN: | 5906731521966 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 353 mm |
| Šířka balení: | 727 mm |
| Délka balení: | 146 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
