VET RESPONSE Renal - suché krmivo pro psy - 8kg
Kód: VETVREKSP0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ balení
Taška
Rozsah hmotnosti
5 kg - 9,9 kg
Bezlepkový
Ano
Kategorie produktu
Veterinární krmivo
Bez umělých barviv
Ano
Další funkce
Bez lepku
Hmotnost
8 kg
Specifické potřeby zvířete
Zdravé ledviny
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Bez cukru
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez sóji
Ano
Hlavní příchuť
Maso
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Kategorie
Pro vašeho psa
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
4,5%
Bílkoviny
14,5%
Hrubá vláknina
3%
Obsah tuku
17,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 8.278 kg |
| EAN: | 5906731521942 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 353 mm |
| Šířka balení: | 701 mm |
| Délka balení: | 167 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
