Universal Audio VOLT 1 - Zvukové rozhraní USB
Kód: IKLUNDINT0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Frekvenční rozsah
20 Hz - 20 kHz
Vzorkovací rychlost
44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz
Rozlišení zvukových bitů
24 bitů
Příkon
Fantomové napájení
Ano (48V)
Hmotnost a rozměry
Šířka
145 mm
Hloubka
130 mm
Výška
50 mm
Hmotnost
550 g
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 x64 nebo vyšší
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.14 Mojave nebo vyšší
Kompatibilita s iOS
14 nebo později
Možnosti připojení
Kombinovaný vstup XLR + TRS 1/4" (6,35 mm)
1
Výstup MIDI (5-pinový)
1
Vstup MIDI (5-pinový)
1
DC vstup
5VDC
Počet portů USB typu C
1
Rozhraní zařízení
USB
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Symetrický výstup 1/4″ (6,35 mm)
2
Obsah balení
Zahrnutý software
Melodyne Essential
Obsah balení
Kabel USB-A na USB-C
Napájení
Spotřeba elektrické energie
2,8 W (Max)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 819937003233 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 181 mm |
| Šířka balení: | 98 mm |
| Délka balení: | 207 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
