Úhlová bruska 24V Greenworks GD24AG - 3200207
Kód: NAKGRWSKA0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Počet pozic rukojeti
2
Nastavitelná rychlost
Ano
Typ motoru
Bezkartáčový
Vlákno brusného kotouče
M14
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
24 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,5 kg
Výkon
Volnoběžná rychlost (max)
10500 ot/min
Průměr brusného kotouče
12,5 cm
Obsah balení
Přídavná rukojeť
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.445 kg |
| EAN: | 6952909062112 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
