TWINKLY Strings 600 (TWS600STP-BEU) Inteligentní osvětlení vánočních stromků 600 LED RGB 48 m
Kód: OSWTWKOLC0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ovladatelný skrze přístroje Android
Ano
Cílová skupina
Adults & Children
Bluetooth
Ano
Světlá barva
Proměnný
Časovač vypnutí
Ano
Ovladatelný skrze iPhone/iPad
Ano
Generace
2nd Generation
Barva
Vícebarevný
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP44
Počet LED
600
Wi-Fi
Ano
Typ LED
RGB
Událost
Vánoce
Správné použití
Vnitřní a venkovní
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Jmenovitý vstupní výkon
35 W
Stejnosměrné vstupní napětí
5 V
Hmotnost a rozměry
Délka hadice
3,5 m
Délka
48 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.49 kg |
| EAN: | 8056326672737 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 185 mm |
| Šířka balení: | 207 mm |
| Délka balení: | 88 mm |
| Kompatibilní produkty: | Google Asisstant, Amazon Alexa, Homey, Razer Chroma RGB |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
